Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego

Aktualności

wtorek, 21 sierpnia 2018

EFAITH zainicjowało kampanię dotyczącą historycznych żurawi portowych i kolejowych w ramach miesięcy tematycznych dotyczących dziedzictwa przemysłowego EYCH2018 w transporcie

EFAITH zainicjowało kampanię dotyczącą historycznych żurawi portowych i kolejowych w ramach miesięcy tematycznych dotyczących dziedzictwa przemysłowego EYCH2018 w transporcie.

poniedziałek, 20 sierpnia 2018

„Connecting Cultures, Connected Citizens”: nowa publikacja w ramach Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018

Interreg, jeden z kluczowych instrumentów Unii Europejskiej w zakresie Polityki Spójności, wspierający współpracę transgraniczną poprzez finansowanie projektów w dziedzinach takich jak zdrowie, środowisko, badania, edukacja, transport, zrównoważony rozwój energetyczny i in., opublikował właśnie e-book pt. ” Connecting Cultures, Connected Citizens” („Łącząc Kultury, Połączeni Obywatele”).

środa, 8 sierpnia 2018

Uwolnij Pegaza!

Uważasz, że nasz Pegaz i postaci ERDK świetnie wyglądałyby na przedmiotach codziennego użytku?
My też! Dlatego specjalnie dla Was uwalniamy nasze oficjalne grafiki ERDK2018.

poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Akcja #zaczytanypegaz!

W ramach akcji Uwolnij pegaza! zachęcamy do wzięcia udziału w akcji #zaczytanypegaz! Akcja ma na celu promocję dziedzictwa kulturowego wśród miłośników książek, a także czytelnictwa w Polsce wśród młodych ludzi.

środa, 1 sierpnia 2018

Dołącz do wyzwania # Ode2Joy!

Zastanawiasz się co możesz zrobić? Zainspiruj się dotychczasowymi występami, które zostały zaprezentowane podczas European Heritage Awards Ceremony 2018!